תיקון macbook pro retina

אחת לפרק זמן מסוים, שלעתים נראה כי הוא הולך ונהיה קצר יותר, מציגה חברת אפל את הלהיט החדש שלה וסוחפת את כל העולם בגלים בלתי נדלים של התלהבות. בלתי נדלים, עד המוצר הבא. התורים שמשתרכים מחוץ לחנויות שמשווקות את המוצרים של החברה הם כבר סטטוס קוו וספק אם ההיסטריה תגיע לקיצה בשנים הקרובות. הכוכב התורן שנעסוק בו בטקסט הקצר שלפניכם הוא , macbook pro retina, המחשב הנייד שעשה היסטוריה עם שיאים חדשים של יכולות ותצוגה פנטסטיות. אם לדייק, נדבר יותר על תיקון macbook pro retina.

תיקון macbook pro retina, עלמהכלהמהומה?

חשוב לציין כבר בשלב הזה כי תיקון macbook pro retina היא משימה לא פשוטה. זהו אחד המחשבים הניידים הקשים ביותר לתיקון שקיימים היום בשוק. בניגוד לדגם הקודם ששחררה חברת אפל, התצוגה מותכת אל תוך הזכוכית. המשמעות של זה היא שהחלפת ה LCD מחייבת את הלקוח לרכוש מערך תצוגה יקר למדי.

בנוסף לכך, זיכרון ה RAM מולחם בדגם הנוכחי ללוח האם של המחשב הנייד מה שאומר שביצוע שדרוגים בעתיד היא משימה בלתי אפשרית. אם כל זה לא מספיק כדי לסבר את האוזן בנוגע לעד כמה קשה הוא תיקון macbook pro retina, נוסיף כי הסוללה מודבקת לגוף המכשיר מה שמאלץ את המשתמשים לשלוח אחת לכמה שנים את המחשבים שלהם לחברה לצורך החלפת סוללה בעלות של לא פחות מ200 דולרים בארה”ב  ובישראל,  המחיר עלול אף להיות גבוה עוד יותר.

כמהזהעולהלנו?

המחשב הנייד החדש של אפל, ממותג כמוצר פרימיום לכל דבר ועניין, אם בא לכם לרכוש את ה’בייבי’ החדש של אפל תאלצו להיפרד מסכום של כ-12000 ₪. פרימיום כבר אמרנו?
ללא ספק מדובר על אחד המוצרים המרשימים ביותר והעוצמתיים ביותר שקיימים כיום בשוק המחשבים הניידים. הבעיה היא שאחרי שרכשנו אותו, מישהו צריך לדאוג לתחום של תיקון macbook pro retina וכפי שכבר הבנתם, מדובר על תחום ששמור למקצוענים אמיתיים בלבד.

לאפטופטק היא מעבדה לתיקון מחשב נייד מהמתקדמות בארץ. השירותים המקצועיים שלנו כוללים תיקון macbook pro retina כמובן ואנחנו מתכוונים לכל סוגי התקלות האפשריות. אנחנו מזמינים אתכם להכיר אותנו ולהתרשם בעצמכם. צרו אתנו קשר בייעוץ טלפוני ואנחנו כבר נדאג לשאר, כולל איסוף המחשב מביתכם חינם אין כסף.

אחרי הכל, בתור בעלים של מחשב ברמה כזו, אין סיבה שתתפשרו על שירות שהוא פחות מהטוב ביותר!