תיקון מחשב נייד

logo-laptoptec-906px

התקשרו עכשיו 03-677-3383

בעידן המודרני של המילניום רבים משתמשים במחשבים בכלל אך השימוש בקרב כלל המשתמשים במחשבים ניידים רק צובר תאוצה. יחד עם השימוש הגובר במחשבים ניידים התקלות ובעיות כמו החלפת מסך למשל הצצות בקרב המשתמשים רק עולה והביקוש עבור תיקון מחשב נייד רק עולה.
ישנם תקלות ובעיות מסוגים שונים אותם נחלק לשלושה קטגוריות תקלות בתוכנה תקלות בחומרה ובעיות פלסטיקה שברב המקרים כלל סוגי התקלות קשורות אלו באלו וניתנות לתיקון ע”י מעבדת תיקון מחשבים אשר מתמחה בתיקון מחשבים ניידים.

btn1ty

contactus_03

בעיות בתוכנה

רבים מאתנו יודעים היום להתקין תוכנה ולהסיר תוכנה עם זאת ברב הפעמים ההתקנה שנעשית על ידינו היא התקנה מהירה באמצעות אשף ההתקנות המהיר של מערכת ההפעלה שלנו במקרים שכאלה שורות הקוד של תוכנה זו עשויות להתנגש בשורות קוד של תוכנה אחרת שכבר מותקנת על המחשב כתוצאה מכך המחשב עשוי לקרוס או למחוק קבציי מערכת באופן אוטומטי ללא אישור המשתמש במקרים כאלו תיקון התקלה במחשב מצריך סקירה של כלל התוכנות ובדיקת מקור התקלה את אלו המשתמש הממוצע לא יודע לעשות ולכן כדאי לטפל במקרים אלו באמצעות טכנאי מחשבים ניידים אשר מנוסה ומתמחה בפרט בתיקון מחשב נייד.

בעיות בחומרה

במחשבים ניידים ישנם תקלות רבות בחומרה זאת מפני שבשונה מהמחשב הנייח מחשב נייד עשוי רכיבים אלקטרוניים רבים אשר דחוסים אל תוך קופסה קטנה ללא מרחב גדול של אוויר ולכן הרכיבים הללו עשויים להתקלקל מחום גבוה שנובע מהחסך באוויר בתוך הקופסה במקרים שכאלו יש להחליף את הרכיב המקולקל פעולה זו נשמעת פשוטה למדי אין ספק שפירוק המחשב הנייד לגורמים אינו דבר מסובך ויש שיאמרו כי כל ילד בכיתה א’ ידע לבצע אך ההרכבה של המחשב חזרה לצורתו המקורית עשויה להיות מורכבת ומסובכת ומצריכה תשומת לב רבה ולכן כדאי לתת לאיש מקצוע לבצע תיקון שכזה באופן מקצועי אשר יקח אחריות על תיקון המחשב הנייד במידה ולא ירכיב אותו כראוי.

בעיות פלסטיקה

כל בעל מחשב בין אם שולחני בין אם נייד נתקל בשלב כזה או אחר בבעיות בפלסטיקה של המחשב החל ביציאה של מקש כלשהו במקלדת ממקומו וכלה בשבר על גבי המסך ישנם תקלות קשות בפלסטיקה שקשה מאד ולעיתים גם לא משתלם לתקנם מפאת המחיר המופקע וישנם תקלות פשוטות שיתוקנו בלי בעיה במחיר זול מאד אך יש לציין כי תיקון מחשב נייד בעקבות בעיות בפלסטיקה תלוי בעצה הקיימת בשוק חלקי החילוף המקומי לכן אם יש ברשותכם מחשב נייד נפוץ תיקונו יהיה זול יותר מתיקון מחשב נייד נדיר או מיבוא אישי.
בכל אופן במידה והמחשב הנייד שלכם התקלקל לפני שתרוצו לקנות מחשב חדש תזכרו בתשעים אחוז מהמקרים תיקון מחשב נייד זול יותר ומשתלם יותר מרכישה של מחשב חדש.

תיקון מחשב | תיקון מחשב נייד

למה לבחור בנו?

  • אחריות 90 יום לאחר התיקון
  • ציוד וידע מקצועי לתיקון כל סוגי המחשבים
  • חסכון בכסף
  • איסוף מבית העסק

לא צריך לצאת מהבית

לפטופטק מעמידה בפני לקוחותיה שירות איסוף חינם למחשבים ניידם לכל שאלה וברור תוכלו להתקשר למעבדה שלנו או למלא את טופס יצירת הקשר ונחזור עליכם במהרה.

Paste your AdWords Remarketing code here