תיקון מחשב נייד HP Pavilion

על המחשב

HP Pavilion הוא מחשב מותג ממשפחת המחשבים הניידים של חברת HP. מחשבים מסוג זה הם בעלי מפרט מתקדם ביותר, אינם יקרים, והתיקונים יחסית זולים. למחשב נייד PAVILION מספר רב של דגמים ביניהם DV7 DV8 DV9 DV2 DV4 DV6 DV5 DV3.

תיקון HPPavilion

 

למחשב נייד HP Pavilion מסוג זה מספר תקלות נפוצות: בכרטיס המסך BGA, בכבל מסך, שבר בכניסת הפלג חשמלי – פלג טעינה, בעיות או תקלות במסך שבור. אנו במעבדה נבצע עבורכם את התיקונים במקצועיות רבה.

נשבר המסך?

א.      במידה והמחשב נפל על הרצפה, יש סיכוי גדול שנפגעו עוד דברים אחרים מלבד המסך, כמו הדיסק קשיח, הלוח אם, כניסת מתח החשמל ועוד.

ב.      במידה והמסך נפגע פיזית על ידי זריקת חפץ עליו, או שבטעות סגרו את המחשב על חפץ מסוים, כמו עט או דבר אחר, ובעקבות כך נשבר נשבר המסך, במקרים אלו, בדרך כלל אין לחשוש שגם חלקים אחרים מלבד המסך נפגעו.

כיצד נדע שאכן רק המסך נפגע?

במידה והמסך נשבר משום שהמחשב נייד נפל לרצפה, ואתם חפצים לדעת שאכן רק המסך נשבר, ולא חלק נוסף, יש שני אפשרויות:

א.      לשלוח את המחשב למעבדה מקצועית לתיקון מחשבים ניידים – לפטופטק – שתבצע בדיקה זו עבורכם.

ב.      חברו את המחשב למסך חיצוני, ובדקו האם אתם מצליחים להשתמש במחשב כפי שהייתם משתמשים כשהמסך היה תקין (אם כן, דבר ראשון – גבו את המידע במהירות האפשרית). כעת בדקו את התגובה של המחשב בפתיחת התיקיות, ובמידע השמור במחשב, בדקו שהמחשב מטעין את עצמו, ושאתם מצליחים לראות רשתות אלחוטיות באזור מגוריכם. אם אכן הכול כשורה, יש סיכוי גדול שרק המסך נפגע.

אבל ברור שבדיקה זו לא יכולה לומר לטווח רחוק – האם הדיסק קשיח יחזיק מעמד, תשובות אלו אפשר לקבל במעבדתנו – לפטופטק.

כשאנו מדברים על נפילת המחשב – חשוב לדעת:

  • דבר נפוץ הוא שכאשר המחשב נופל על הרצפה הצירים של המחשב נשברים. במידה ואכן קרה כך, או שרק יצאו הצירים ממקומם, חשוב מאוד להיזהר שלא לפתוח את המחשב או לקפלו, בכדי שלא ישבר המסך, וכן שלא יגרם נזק נוסף – מלבד הצירים שנשברו.
  • לפעמים אחר נפילת המחשב – בהסתכלות חיצונית נראה כאילו לא קרה כלום למחשב, אין שברים או סימני נזק, אך קורה תקלה מוזרה – כשמנסים לפתוח את המחשב, הוא נדלק ונכבה מייד. תקלה זו יכולה לנבוע מהזיכרון של המחשב – שפשוט זז ממקומו. כל שעליכם לעשות: כבו את המחשב, הוציאו את הזיכרון והכניסו אותו שוב, כעת הדליקו את המחשב. אם הכול הולך כשורה, כנראה שזו הייתה הבעיה.

כיצד נדע שהדיסק הקשיח התקלקל ?

  • המחשב עובד לאט לא כמו שהיה תמיד.
  • שומעים רעשים כמו טיקטוקים – “טיק טק”.
  • המחשב נדלק ומנסה להטעין את מערכת ההפעלה, ולאחר העליה הראשונית – המחשב נופל ומקבל מסך כחול.

הוספת זיכרון

במחשבי HP לרוב ניתן לשדרג או להוסיף זיכרון. במידה והמחשב שלכם עובד לאט, כנראה שיש צורך בהגדלת הזיכרון. חשוב שתדעו: לכל דגם של מחשב יש זיכרונות מסוג אחר.

אנו במעבדה לתיקון מחשב נייד נעשה זאת בשבילכם במקצועיות רבה!