מדוע לבחור בלפטופ-טק כשמתקנים MACBOOK PRO ?

תיקון לוח אם – היחידים בארץ!

מעבדתנו כיום היא בין היחידות בארץ שמתמחות בתיקון מחשב נייד מסוג MACBOOK PRO.

בשונה ממעבדה רגילה המאפשרת אך ורק החלפת לוח אם לחדש עבור מחשב נייד MACBOOK PRO – אנו במעבדתנו מתקנים את הלוח אם של המחשב, על ידי ציוד וידע מתקדם, תוך איתור הרכיב שנפגע והחלפתו.

לתקן ולחסוך

הרווח והחיסכון בתיקון הלוח, על פני החלפת לוח אם – הוא עצום, ובודאי שאין צורך בקניית מחשב חדש. אז לפני שאתה חושב להשבית את המחשב, בוא תקבל הצעת מחיר חינם לתיקון המחשב נייד MACBOOK PRO!

החלפת מסך

כיון שלכל דגם מחברת ‘אפל’ יש מסך שונה, לכך במידה ויש צורך בהחלפת מסך למחשב נייד MACBOOK PRO – עלינו לדעת באיזה דגם מדובר. כל שעליכם לעשות הוא להגיע למעבדתנו, ואנו במעבדה נפרק את המסך, כדי לדעת בצורה מדויקת – באיזה דגם מדובר.

שדרוג הזיכרון

במידה וכמות הזיכרון MEMORY במחשב מסוג MACBOOK PRO אינו גדול, והינכם מעוניינים להרחיבו, במעבדתנו משדרגים זיכרונות למחשבים גם מסוג זה. וכן במידה והזיכרון אינו תקין, באפשרותנו להחליפו לזיכרון חדש. במידה ונשפך מים על המחשב, ויש קורוזיה בתושבות של הזיכרונות, אנו במעבדה נתקן זאת עבורכם במומחיות רבה.

החלפת דיסק קשיח

מתי אנו יודעים ודאי שהדיסק קשיח נפגע ויש צורך בהחלפתו?

1)       במידה והדיסק קשיח נבדק בתוכנה לבדיקת שגיאות, ונמצא בו שגיאות וסקטורים פגומים.

2)       במידה והמחשב נפל לרצפה וקיבל מכה, והמערכת הפעלה אינה עולה כלל, או שהמחשב מגיב בצורה מאוד איטית.

התקנת מערכת הפעלה

אנו מבצעים התקנת מערכת הפעלה MAC OS X SNOW LEPOARD למחשבי MACBOOK PRO , התהליך אינו פשוט כלל ודורש ידע רב. במעבדתנו ניתן להתקין את מערכת ההפעלה MAC OS X וגם מערכת הפעלה של WIN 7 – WIN XP בשילוב יחד – על ידי תוכנת BOOT CAMP.

 

גיבוי חומר

במידה והמחשב התקלקל, ויש לכם חומר חשוב במחשב מסוג MACBOOK PRO, ואתם מעוניינים לגבותו, התהליך הוא מאוד מורכב, לכך אנו ממליצים לגבות את כל המידע שיש לכם במחשב על-ידי תוכנה בשם TIME MACHINE, המצורפת עם MACBOOK PRO.

לכל תקלה או שאלה ניתן לפנות אלינו במעבדת לפטופטק – המומחית לתיקון מחשב נייד